Кошик
15 відгуків
ТОП-4 вправи від стресу і втоми
Контакти
компанія "Медтехніка"
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38097970-15-42київстар
+38095075-73-03мтс
+38032475-47-68факс
Юлія та Юрій
УкраїнаЛьвівська областьТрускавець82200
Мапа

ТОП-4 вправи від стресу і втоми

ТОП-4 вправи від стресу і втоми

Чи знаєте ви про те, що в йозі для будь-якого фізичного або морального стану призначена поза, яка здатна поліпшити самопочуття? Наступні асани допоможуть вам побороти смуток, втома, стрес і роздратування.

1. При стресі: поза дерева

Як це працює: балансують асани, на зразок цієї, вимагають повного зосередження, а це відволікає від усіх тривожних думок.

Як виконувати: станьте рівно і зігніть праву ногу, доторкнувшись ступень до внутрішній стороні лівого стегна. Складіть долоні на рівні грудей, пальцями вгору, затримайтеся на 3 вдиху. Повільно підніміть руки вгору і затримайтеся ще на 30 секунд. Повторіть з іншою ногою.

2. При злості: випад вперед

Як це працює: при подразненні в печінці накопичуються токсини, а ця поза допомагає від них позбавитися, посилаючи тілу певні сигнали.

Як виконувати: зробіть випад вперед правою ногою так, щоб стегно було паралельно підлозі. Помістіть ліву руку на підлогу, а праву підніміть вгору, повертаючи тулуб вправо і направляючи погляд на підняту долоню. Затримайтеся на 5 вдихів і повторіть з іншого боку.

3. При смутку: поза верблюда

Як це працює: дана поза допомагає розкрити легені і сприяє більш глибокому диханню, що підвищує рівень кисню в крові. Це покращує настрій і загальне самопочуття.

Як виконувати: станьте на коліна, ноги на ширині плечей. Відкиньтеся назад і помістіть долоні на ступні. Виставте стегна вперед і розслабте шию. Затримайтеся на 30 секунд, продовжуючи глибоко дихати.

4. При втоми: берізка

Як це працює: поза «берізки» покращує приплив крові до головного мозку, заряджаючи вас енергією.

Як виконувати: ляжте на спину, руки з боків, долонями вниз. Зігніть коліна і підведіть їх до грудей. Підніміть ноги вгору і випрямити, підтримуючи себе руками в нижній частині спини. Затримайтеся на 30 секунд.

facebook twitter